Argekip Bilişim Alt Resim1

Yazılım ve tasarım alanında, kaliteli çözüm ve hizmetler sunan, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerler katacak şekilde organize olmuş bir ekibiz.

İletişim Bilgisi
ATATEKNOKENT/ERZURUM
iletisim@argekip.com
+90 (850) 303 47 91

Bizi Takip Et

Program Kurulumu

Cihaz kurulumu paket içeriğinde mevcuttur. Yazılım kurulumu için aşağıdaki adımları uygulayın.

Programı Kurun

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak program kurulum dosyasını indirin. Daha sonra .zip uzantılı dosya içerisindeki "ViopiSys_Setup.msi" isimli paketi kurun. Ardından "CH341SER.zip" isimli zip dosyasını açın ve içerisindeki "SETUP.EXE" paketini çalıştırın ve kurun.

PROGRAMI İNDİR

Programı Çalıştırın.

Kurulum tamamlandıktan sonra masaüstünüzde oluşacak olan ViopiSys isimli uygulamayı çalıştırın. Daha sonra açılan pencereden sol tarafta bulunan menüden işlemler > serial bağlantı yolunu izleyerek açılacak olan yeni pencerede listelenen aygıta çift tıklayarak girin.

Cihazı Ağa Bağlayın

Açılan pencereden sol tarafta bulunan "internet" başlığı altında yer alan kısımdan kendi wi-fi ağınızı seçin ve bir alt kutucuğada wi-fi şifrenizi giriniz. Not: Programın kurulumunu yapacağınız bilgisayar, cihazla aynı Wi-Fi ağına bağlı olmalıdır. Ardından en alt kısımdaki "iletişim" başlığı altında yer alan kutucuğa, uyarı ve bildirim sms lerinin gönderileceği bir cep telefon numarası giriniz. Daha sonra "Kurulum Yap" seçeneğine tıklayarak kurulum işlemini tamamlayınız.

Takip ve Raporlama (1)

Kurulumu tamamladıktan sonra programı kapatın ve tekrar açın. Açılan pencerede cihazı görüntüleyebileceksiniz. Pencerede yer alan cihaz barının sağ tarafındaki 'Görüntüle seçeneğine tıklayınız.'

Takip ve Raporlama (2)

Görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra açılan pencerenin sağ üst kısmından; raporunu almak istediğiniz tarih aralıklarının başlangıç ve bitiş aralığını belirleyiniz ve ardından "Sağım Yap" seçeneğini tıklayınız. Daha sonra hazırlanan raporu görüntülemek ve excel-pdf formatında çıktılarını alabilmek için "Tabloyu Aç" seçeneğine tıklayınız. Programın işleyişiyle ilgili sorunlarınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim: 0850 303 4791 - iletisim@argekip.com

Argekip Bilişim Alt Resim1

© 2020 ARGEKİP
Tüm Hakları Saklıdır.

İletişim Bilgileri

ATATEKNOKENT
ERZURUM, TÜRKİYE
iletisim@argekip.com
+90 (850) 303 47 91

Fatura Bilgileri

Unvan : Argekip Bilişim Teknolojileri Bilgisayar Elektronik Reklam Organizasyon SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi : Kazım Karabekir
Vergi No : 0740519721

Kargo Bilgileri

MNG Kargo Anlaşma Kodu : 504176720

Hesap Bilgileri

Unvan : Argekip Bilişim Teknolojileri Bilgisayar Elektronik Reklam Organizasyon SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Ziraat Bankası :Erzurum Şubesi
Hesap No : 112-77971958-5001
IBAN No : TR 5900 0100 0112 7797 1958 5001

Bültenimiz

Haber ve fırsatlarımızın gelen kutunuza gelmesini sağlamak için bültenimize abone olun!